O mnie

O

Nazywam się Bartek Majewski, czyli tak jak ten blog. Ponieważ jestem autorem treści, które możesz tutaj przeczytać ta zbieżność nie jest przypadkowa. Specjalizuję się w sprzedaży, marketingu, obsłudze klienta oraz zarządzaniu tymi obszarami ale potrafię wiele innych rzeczy.

Obecnie jestem współzałożycielem i prezesem zarządu firmy doradczej Casbeg. Wcześniej byłem współzałożycielem oraz dyrektorem sprzedaży w Righthello. Jeszcze wcześniejsze doświadczenia zdobywałem w rolach handlowych w firmach takich jak OEX Divante, Unity, Hipotekaplus. Jestem w sprzedaży i biznesie od 2007 roku.

Doradzałem i szkoliłem zespoły i zarządzających bardzo wielu szybko rosnących spółek. Do tego grona zaliczają się m.in:

Jeśli jesteś ciekaw co mogę dla ciebie zrobić zerknij tu.

Lubię dzielić się wiedzą. Zdarza mi się wykładać na uczelniach (WSB we Wrocławiu, WSE w Krakowie, Koźmiński w Warszawie), występować publicznie (ponad 200 wystąpień na największych wydarzeniach branżowych w Polsce) oraz pisać (ponad 150 opublikowanych artykułów).

Zapraszam do kontaktu ze mną

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego powyżej adresu e-mail oraz numeru telefonu przez Casbeg sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu w celu kontaktu bezpośredniego.

Ostatnie wpisy

Kategorie

Archiwa