O mnie

O

Cześć, miło Cię tu spotkać 🙂

Zawodowo:

Tworzę podcast o nazwie interesy. Pracuję z klientami doradczo i szkoleniowo. Trochę inwestuję (głównie) w startupy. Jestem otwarty na propozycje.

BIO:

W latach 2017-2022 byłem współzałożycielem i prezesem zarządu firmy doradczej Casbeg. Udało nam się osiągnąć 20 kwartałów nieprzerwanego wzrostu przychodów, zbudować trzydziestoosobowy zespół. Po 5 latach dokonałem sukcesji w skutek czego przestałem być CEO i zacząłem miewać wolny czas.

Wcześniej byłem współzałożycielem oraz dyrektorem sprzedaży w nieistniejącym już startupie RightHello. W trzy i pół roku zdołałem zbudować tam 8 osobowy zespół handlowców, z którym pozyskałem ponad 1000 klientów B2B z 41 krajów. Jeszcze wcześniejsze doświadczenia zdobywałem w rolach handlowych w firmach takich jak Divante, Unity, Hipotekaplus. Jestem w sprzedaży i biznesie od 2007 roku. W tym czasie napisałem kilkaset artykułów o sprzedaży, biznesie i marketingu i wystąpiłem na ponad stu konferencjach. Jako gościnny wykładowca studiów podyplomowych i/lub MBA miałem okazję pracować z m.in. SGH i Koźmiński University w Warszawie, Wyższą Szkołą Europejską w Krakowie, WSB Merito i Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu.

Inwestycyjnie:

Od 2021 uczę się inwestycji w startupy. Mam za sobą 2 inwestycje na etapie pre-seed (CertifierElevenLabs). To nie jest coś czemu zamierzam poświęcić się w pełni – ale lubię pracować z założycielami lepszymi ode mnie i wspierać ich w budowie rzeczy, które mogą stać się wielkie. Wysyłanie mi Pitchdecków jest mile widziane.

Prywatnie:

Mieszkam we Wrocławiu. W rzadkich wolnych chwilach, których nie wypełnia mi rodzina i praca dużo czytam, sporo piszę i zdecydowanie za rzadko jeżdżę na snowboardzie.

Kontakt:

Jeśli chcesz obserwować to co robię możesz  to zrobić w:

Newsletter Casbeg

Facebook

Linkedin

E-mail (ale nie wysyłaj mi SPAM-u, ok?): bartosz[at]Casbeg.com

Ostatnie wpisy

Kategorie

Archiwa