O mnie

O

Wierzę, że „odpowiednia ilość gotówki od klientów może rozwiązać wszystkie problemy firmy”. Wiedzę i doświadczenie zdobywałem jako handlowiec w firmach takich jak Divante, Unity, MassGravity, Hipotekaplus.pl, a także RightHello gdzie byłem współzałożycielem oraz szefem sprzedaży. 11 lat pracy doprowadziło mnie do rezultatów z których jestem dumny – ponad dwudziestu milionów złotych w zamkniętych przeze mnie transakcjach i wielu kolejnych realizowanych przez wyszkolonych lub zarządzanych przeze mnie ludzi.

W samym RightHello przez 3.5 roku pozyskaliśmy ponad 1000 klientów z 41 krajów. To doświadczenie było dla mnie tym ważniejsze, że prawie wszyscy członkowie mojego zespołu zaczynali pracę w zawodzie handlowca właśnie w Righthello. I to właśnie tutaj miałem okazję sprawdzić się jako menedżer.

W styczniu 2018 roku zdecydowałem się założyć i zostać CEO firmy doradczej Casbeg. Zajmujemy się wspieraniem firm B2B w osiąganiu rezultatów w sprzedaży i marketingu. Często pracujemy też nad obsługą klienta, ekspansją zagraniczną, praktykami zarządczymi, strategią czy cenami. Wszystko po to aby przychody i zyski klientów rosły, a jej organizacja nadążała za wzrostami.

W roli doradczej pracowałem między innymi z Droids on Roids, Callpage, Monterail, Prowly, Luxon, Sempai, Pixers, Sotrender, MerixStudio, Red is Bad, Neoteric, Yieldbird, TestArmy, Synerise, Promotraffic czy Telemedi.co.

Lubię dzielić się wiedzą dlatego zdarza mi się wykładać na uczelniach (WSB we Wrocławiu, WSE w Krakowie), występować publicznie (ponad 100 wystąpień na największych wydarzeniach branżowych w Polsce) oraz pisać (ponad 150 opublikowanych artykułów).

Zapraszam do kontaktu.

Mój profil na linkedin możesz znaleźć tu

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować możesz to zrobić za pomocą majewskibartos@gmail.com lub facebooka

Listę książek które przeczytałem możesz znaleźć tutaj

 

Najnowsze wpisy

Kategorie

Archiwa