O mnie

O

Cześć, miło Cię tu spotkać 🙂

Zawodowo:

Pomagam rosnąć.

Chwilowo odpoczywam i zastanawiam się nad tym co robić dalej. Jeśli masz jakieś propozycje, które mogłyby mnie zainteresować – dane kontaktowe są poniżej.

W przeszłości przez pięć lat byłem współzałożycielem i prezesem zarządu firmy doradczej Casbeg. Udało nam się dowieźć 20 kwartałów nieprzerwanego wzrostu przychodów, zbudować trzydziestoosobowy zespół a potem dokonać sukcesji w skutek czego przestałem być CEO.

Jestem autorem kursu o sprzedaży B2B. 

Wcześniej byłem współzałożycielem oraz dyrektorem sprzedaży w nieistniejącym już startupie RightHello. W trzy i pół roku zdołałem zbudować tam 8 osobowy zespół handlowców, z którym pozyskałem ponad 1000 klientów B2B z 41 krajów. Jeszcze wcześniejsze doświadczenia zdobywałem w rolach handlowych w firmach takich jak Divante, Unity, Hipotekaplus. Jestem w sprzedaży i biznesie od 2007 roku.

Inwestycyjnie:

Od 2022 robię pierwsze kroki w roli anioła biznesu. Mam za sobą 2 inwestycje na etapie pre-seed (CertifierElevenLabs). To nie jest coś czemu zamierzam poświęcić się w pełni – ale lubię pracować z założycielami lepszymi ode mnie i wspierać ich w budowie rzeczy, które mogą stać się wielkie. Pitchdecki są mile widziane.

Prywatnie:

Mieszkam we Wrocławiu. W rzadkich wolnych chwilach, których nie wypełnia mi rodzina i praca dużo czytam, sporo piszę i zdecydowanie za rzadko jeżdżę na snowboardzie.

Kontakt:

Najlepiej jeśli skontaktujesz się ze mną poprzez Linkedin, gdzie znajdziesz też bardziej szczegółowy życiorys.

Jeśli chcesz obserwować to co robię możesz  to zrobić w:

Newsletter Casbeg

Facebook

Instagram

E-mail (ale nie wysyłaj mi SPAM-u, ok?): bartosz małpa Casbeg com

Ostatnie wpisy

Kategorie

Archiwa